Microsoft Office 2016 Pro İndir

Microsoft Office 2016 Pro ev veya ofis ortamında işlerinizi daha hızlı yapmanıza olanak sağlayan ve dünya çapında en çok kullanılan döküman düzenleme programıdır. Ve bu sürüm Office 2013 sürümü ile çok benzer olmasına rağmen birçok yeniliğe sahiptir.

Microsoft Office 2016 Pro İndirme

Microsoft Office 2016 İndir

İşlerimiz için Windows veya macOS üzerine Microsoft’un Office yazılımını kurarız. Genelde, kurulum sonrası Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access programları da yüklemiş oluruz..

Bu sürümün en göze çarpan özelliği ise, Skype için Lync servisinin etkin gelmesidir. Böylelikle, Office kullanıcıları Skype kullanırken daha fazla entegrasyona sahip olacaklardır. Sonuç olarak, bu özellik ofis ve ev kullanıcılarının işlerini daha da kolaylaştırır.

Dokunmatik ekranlı bir Laptop bilgisayara sahipseniz, Office programını daha elverişli kullanabilirsiniz. Ayrıca Windows 10 işletim sistemi birebir uyumlu çalışır.

Office 2016 sürümü, Windows işletim sistemi için hem 32 bit hemde 64 bit desteği vardır. Eğer bilgisayarınıza 64 Bit sürümünü kurmak istiyorsanız, kurulum dosyası içerisindeki Setup64.exe çalıştırmanız gerekir.

Yenilikler

 1. Sway (Görsel Sunum Özelliği)
 2. Word together on documents (Gerçek Zamanlı Birlikte Çalışma)
 3. Tell me (Yeni Arama Özelliği)
 4. Version history improvements (Dosya Sürüm Geçmişi Geliştirmeleri)
 5. Insights (Kelime Kavrama)
 6. New Office Themes (Yeni Ofis Temaları)
 7. Ink Equations (Mürekkep Denklemleri)

Office 2016 Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: En az Windows 7 veya üzeri olmalıdır.
 • İşlemci: En az 1 GHz veya üzeri olmalıdır.
 • RAM (Bellek): 32bit için 1 GB yeterliyken, 64bit için 2 GB olmalıdır.
 • Disk Alanı: Minimum 3 GB kullanılabilir disk alanı olması yeterlidir.
 • Grafik: 1280 x 800 ekran çözünürlüğü olmalıdır.

Windows için Office 2016 Plus programını indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Sonuç

Sizlere Microsoft Office 2016 Pro Plus programını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Verimliliğinizi artırabilecek bir dizi değerli özellik ile birlikte gelir.

Bilginize: Bu sürüm bir deneme sürümüdür, dolayısıyla deneme süresi dolduğunda kullanmaya devam etmek için onu satın almanız gerekecektir. Bunu yararlı ve kullanıcı dostu bulacağınızı umuyoruz. Bizimle olduğunuz için teşekkürler!

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir