GNS3 vIOS-L2 İmajı İndir

GNS3 ağ simülatör yazılımını kullanarak bilgisayarınız üzerinde Cisco vIOS-L2 imajı ile gelişmiş anahtarlama teknolojilerini kullanabilirsiniz.

GNS3 vIOS-L2 İmajı İndir

vIOS-L2 İndirin

vIOS-L2 imajı kullanarak Etherchannel, DTP, HSRP, Port Güvenliği, VLAN Routing, Switchport, 802.1Q, Trunk Port, Access Port, Spanning Tree Protokolü, Port-Channel (Port Kanalı – Pagp/Lacp) gibi birçok Switching özelliğini kullanabilirsiniz.

Bu imajı sisteminize indirdikten sonra, GNS3 üzerine vIOS-L2 imajını ekleyebilmek ve çalıştırabilmek için aşağıdaki bağlantıdan ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

Bu Switch IOS imajı ile CCNA ve CCNP Switching sınavlarına kolaylıkla çalışabilirsiniz ve Cisco IOU satın almadan birçok projeyi kolayca oluşturabilir ve yapılandırabilirsiniz.

vIOS-L2.vmdk İndir

vIOS-L2.vmdk imajını aşağıdaki butona tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Switch IOS İndir

L2 İmajını Ekleme ⇒ Video

Cisco ağ simülatör programına L2 IOS eklemek için aşağıdaki videoyu izleyebilir ve ayrıca bize destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz!

   Son Söz


Bu Cisco L2 imajı ile GNS3 yazılımınızda CCNA veya CCNP labları oluşturabilirsiniz. Daha gelişmiş ağ tasarım projelerinizde Cisco IOU kullanmanızı tavsiye ederiz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler!

   İlgili Yazılar


Windows 10 ve GNS3
GNS3 VM
Kali ve GNS3
Ubuntu ve GNS3
Linux Mint ve GNS3

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: