macOS Mojave Developer Beta Access Utility İndir

Apple, yepyeni bir işletim sistemi olan macOS 10.14 Mojave Beta 1’i geliştiriciler için kullanıma sundu. Mac’iniz üzerine macOS Mojave 10.14 Beta 1’i indirip kurabilmeniz için macOS Geliştirici Beta Erişim Aracı’nı indirmeniz gerekir.

macOS Mojave Developer Beta Access Utility İndir

macOS Developer Beta Access Utility Nasıl İndirilir?

macOS geliştiricileri Developer Beta Access Utility aracını developer.apple.com sitesini ziyaret ederek bilgisayarlarına indirebilirler. macOS 10.14’ü Mac’iniz üzerine kurmadan önce sisteminizi yedeklemenizi öneriyoruz. Bu nedenle, oluşabilecek herhangi bir hataya karşı önlem almış olacaksınız.

macOS Mojave Utility Nedir?

macOS Mojave Developer Beta Utility (macOS Geliştirici Beta Erişim Aracı), Apple’ın duyurduğu yeni macOS işletim sistemlerinin Beta sürümlerine erişebilmeniz ve indirebilmeniz için gerekli bir kilit açma aracıdır.

Mac’iniz üzerinde macOS Mojave 10.14 Beta 1’i kurabilmeniz için öncelikle Apple Developer sitesi üzerinde hesabınıza giriş yapınız ve daha sonra Downloads kısmından Developer Beta Access Utility aracını bilgisayarınıza indiriniz.

Kullanımı

Utility aracını indirdikten üzerinde çift tıklayınız ve macOSDeveloperBetaAccessUtility.pkg dosyasını çalıştırınız ve daha sonra program üzerindeki talimatları uygulayınız.

Bu işlemin sonunda, Mac Apple Store açılacak ve macOS 10.14 Mojave indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

macOS Mojave indirmeyi başlatmak için Download (İndir) butonuna tıklayınız.

Apple macOS 10.14 yenilikleri hakkında detaylı bilgi almak için, https://www.apple.com/tr/newsroom/2018/06/apple-introduces-macos-mojave/ adresini ziyaret ediniz.

macOS Geliştirici Aracını İndir

macOS Mojave Beta erişim aracını İnternet üzerinde farklı kaynaklar üzerinden de bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Eğer bu aracın bir kopyasını direkt olarak bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, aşağıdaki butona tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Programı İndir

macOS 10.14 Mojave İndirme ve Kurma

Apple geliştirici beta erişim aracını kullanarak macOS 10.14 Mojave beta 1 indirmek ve kurmak için aşağıdaki görüntüye tıklayarak ilgili yazıyı görüntüleyiniz.

Mac Üzerinde macOS Mojave 10.14 Kurulumu

   Son Söz


macOS Beta erişimi kilidini açtıktan sonra, macOS Mojave’yi indirebilir ve kurabilirsiniz. Sonraki yazımızda, macOS Mojave nasıl kurulur inceleyeceğiz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler!

   İlgili Yazılar


macOS Üzerinde VMware Fusion Kurulumu
VMware ile macOS Mojave Kurulumu
♦ macOS High Sierra 10.13 ISO İndir
macOS Mojave İndir

14 Comments
 1. murat ç 17 Haziran 2018

  teşekkürler indiriyorum, mac os sierra içinde beta tester olmuştum, laptop yavaş diye sattım. sattığım adam beni arayıp bilgilendirdi beta2 de düzelttiler bugu… appleişte…. yinede meraktan yüklicem…. ya meraktan ya yar. ölcez

  Yanıtla
  • tolqabaqci 17 Haziran 2018

   Yorumunuz için teşekkürler. Önce sanal makine üzerinde kurup denemenizi öneririm.

   Yanıtla
Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir