Windows 10 N 1709 Media Feature Pack İndirMedia Feature Pack (Medya Özellik Paketi), Windows işletim sisteminin N ve KN versiyonları için bir güncelleme paketidir.
Windows 10 N 1709 Media Feature Pack İndir

Windows 10 N 1709 Media Feature Pack İndir

Windows 10’un diğer versiyonlarında medya ile ilgili programlar varsayılan olarak kurulu halde gelir. Fakat, Windows 10 N ve KN sürümleri medya ile ilgili programları içermez.

Windows’un medya ile ilgili programları şunlardır;

  • Windows Media Player
  • Skype
  • Ses Kayıt Cihazı
  • Groove
  • Medya Paylaşımı

Yukarıdaki yazılımları Windows 10 N ve KN sürümlerinde çalıştırmak istiyorsanız, başka bir Windows sürümü kurmanıza gerek kalmadan, Media Feature Pack indirerek bilgisayarınıza kurabilir ve medya ile ilgili yazılımları kullanabilirsiniz.

Örneğin, Windows 10 Enterprise N sürümlü bilgisayarınıza bir Video Recorder (Video Kaydedici) programı yüklemek istediğinizde sizden bir Media Feature Pack güncellemesi isteyecektir. Sonuç olarak, Media Feature Pack paketini kurmanız gerekecektir.

Bir Video Recorder programı olarak Camtasia Studio 9 programını bilgisayarınıza kurmaya çalıştığınızda, Media Feature Pack güncelleme paketini kurmanız gerektiği bildirilecektir.

Windows 10 N ve KN için Media Feature Pack paketini bilgisayarınıza kurduktan sonra hata alırsanız, işletim sisteminizin Version (Versiyon) numarasını kontrol ederek tekrar Media Feature Pack indirmeniz gerekebilir.

Windows 10 versiyon numarasını öğrenmek için, Ayarlar / Sistem / Hakkında yolunu takip ediniz. Aşağıdaki görüntü size Windows 10 versiyon numarasını gösterecektir.

Windows 10 N 1709 Media Feature Pack İndir

Windows 10 N 1709 Media Feature Pack İndir

Windows 10 N için Media Feature Pack indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız…

Paketi İndir

  Son Söz

Windows 10 N 1709 Media Feature Pack İndir – Windows 10 N sürümleri için Media Feature Pack indirdikten sonra, güncellemeyi yönetici olarak çalıştırınız. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kalın!

Eğer bu makale faydalı ise, yorum yazarak geri bildirim gönderiniz. Şimdiden teşekkürler!

Yazıyı daha sonra tekrar okumak isterseniz, CTRL + D ‘ye basarak yer işaretlerine ekleyebilirsiniz!

Windows 10 N 1709 Media Feature Pack İndir İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × three =