Microsoft Office 2016 Pro Plus İndir – Microsoft Office 2016 Pro Plus ofis programı uzun süreden sonra yepyeni özellikleri ile tekrar kullanılmaya hazır hale gelmiştir. Office 2013 programına benzerliği biraz aynı olmaktan ziyade, Microsoft Office 2016 sürümünde oldukça görsel değişimler gerçekleşmiştir.
Microsoft Office 2016 Pro Plus İndir Download

Microsoft Office 2016 Pro Plus İndir

Microsoft Office 2016 Pro Plus İndir

Microsoft Office 2016 Pro Plus İndir! Microsoft Office 2016 programında büyük değişimlerin bir tanesi de, Skype için Lync servisinin bütünleştirilmesidir. Böylelikle, office 2016 kullanıcıları Skype kullanırken daha fazla entegrasyona sahip olacaklardır. Buda ofis kullanıcılarının işlerini bir nebze kolaylaştırmaktadır.

Dokunmatik ekranlı bir laptop bilgisayarına sahipseniz, office 2016 programını dokunmatik olarak da kullanabilirsiniz. Windows işletim sistemi üzerinde çalışan office 2016 programı, Windows 10 ile uyum içinde çalışmaktadır. Tabi görsel uyumluluğu da düşünürsek, ofis çalışmalarında apayrı bir iş zevki oluşturacaktır.

Sistem gereksinimine bakacak olursak, Windows işletim sistemi çalıştıran bilgisayarlar için hem 32 bit hemde 64 bit desteği vardır. Kurulum yaparken office klasörünün içerisinde 64 bit olan setup dosyasını yönetici olarak çalıştırmanızda fayda vardır.

Microsoft Office 2016 Pro Plus Yenilikler

Smart Lookup, akıllı arama anlamına gelen bu özellik ile artık işkence gibi dosya vs aramaya son ! Ayıca sağ üst köşede bulunan Tell Me, anlat bana anlamına gelen arama kutusu sayesinde herhangi bir özellik ararken artık vakit kaybetmeden işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Share, paylaş anlamına gelen bu özellik ise, internetiniz olduğunda tek bir buton sayesinde artık dökümanlarınızı istediğiniz zaman cloud yani bulut depolamanıza atabilirsiniz. Tabi bir microsoft hesabı gerekli olduğunu da unutmamak gerekir.

OneDrive & Skype Entegrasyonu özelliği ile, üzerinde çalıştığınız dökümanınız varsa, çevrimiçi olarak dileğiniz yerden çalışabilme imkanı verir. Bununla birlikle, Skype ile daha kolay dosya paylaşımı yapılabilmektedir.

Microsoft Office 2016 Pro Plus Sistem Gereksinimleri

– İşletim Sistemi – En az Windows 7 veya üzeri olmalıdır.
– İşlemci – En az 1 GHz veya üzeri olmalıdır.
– RAM ( Bellek) – 32bit için 1 GB yeterliyken, 64bit için 2 GB olmalıdır.
– Disk Alanı – Minimum 3 GB kullanılabilir disk alanı olması yeterlidir.
– Grafik – 1280 x 800 ekran çözünürlüğü olmalıdır.

Microsoft Office 2016 Pro Plus İndir

Microsoft Office 2016 Pro Plus programını indirmek için aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Microsoft Office 2016 Pro Plus İndir

 
  Son Söz

Microsoft Office 2016 Pro Plus İndir adlı yazımı burada noktalandırıyorum. Microsoft Office 2016 Pro Plus programının birkaç özelliğinden bahsettik. Programı yukarıdaki butondan indirdikten sonra bilgisayarınıza kolaylıkla kurabilirsiniz. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kaln!

Eğer bu makale faydalı ise, yorum yazarak geri bildirim gönderiniz. Şimdiden teşekkürler!

Yazıyı daha sonra tekrar okumak isterseniz, CTRL + D ‘ye basarak yer işaretlerine ekleyebilirsiniz!

Microsoft Office 2016 Pro Plus İndir İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen + 18 =