VMware Workstation 14 Windows Millennium Kurulumu – Windows Millennium (Windows ME), Microsoft’un bir işletim sistemidir ve ilk kez ticari olarak 2000 yılının Eylül ayında piyasaya sürülmüştür.
VMware Workstation 14 Windows Millennium Kurulumu

VMware Workstation 14 Windows Millennium Kurulumu

Windows Millennium (Windows ME) işletim sistemi özellikle ev kullanıcıları için tasarlandı. Fakat, iş kullanıcıları için bu bir dezavantaj olacağı için, Windows 2000 tasarlandı.

Windows Millennium Edition gibi eski işletim sistemlerini bilgisayarınız üzerine sanallaştırma programı aracılığıyla yükleyerek kullanabilirsiniz.

VMware Workstation, VMware Player veya Oracle VM VirtualBox gibi sanallaştırma programlarından birini kullanıyorsanız, Windows ME Edition işletim sistemini indirebilir ve yeni bir sanal makine oluşturduktan sonra işletim sistemi kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Önceki yazılarımızda, VMware Workstation 14 Windows 10 Kurulumu ve VMware Workstation 14 Windows 8.1 Kurulumu konularını incelemiştik. Bu yazımızda, VMware Workstation programını kullanarak Windows ME işletim sistemi kurulumunu gerçekleştireceğiz.

Ayrıca, Windows Millennium işletim sistemini yazının altındaki bağlantıdan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

VMware Workstation 14 Windows Millennium Edition Kurulumu

VMware ile Windows Millennium kurulumu için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Ayrıca, bize destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz…

  Son Söz

VMware Workstation 14 Windows Millennium Kurulumu – Bu yazımızda, Microsoft’un eski işletim sistemlerinden olan Windows ME’yi VMware Workstation programı ile adım adım kurulumunu inceledik. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kalın!

Eğer bu makale faydalı ise, yorum yazarak geri bildirim gönderiniz. Şimdiden teşekkürler!

Yazıyı daha sonra tekrar okumak isterseniz, CTRL + D ‘ye basarak yer işaretlerine ekleyebilirsiniz!

VMware Workstation 14 Windows Millennium Kurulumu İlgili Yazılar

VMware Workstation 14 Windows Millennium Kurulumu İlgili Dosyalar
İlgili Dosyalar

Aşağıdaki butona tıklayarak Windows ME ISO dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz…

ISO İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × 3 =