VMware Workstation 14 Pro İndir

VMware Workstation 14 Pro İndir – VMware Workstation 14 pro ve VMware Workstation Player tek bir fiziksel bilgisayar üzerinde birden fazla sanal işletim kurmanıza olanak sağlar. Birçok sistem yöneticisi sanallaştırma teknolojisi ürünü olan VMware Workstation programını kullanmaktadır.

VMware Workstation 14 Pro İndir

VMware Workstation 14 Pro İndir

VMware Workstation, 14 pro sürümü daha da güçlenerek liderliğini devam ettirmektedir. VMware Workstation programı yeni sürümünde sanal makineler için güvenlik üst düzeye çıkarıldı. VMware ile sanal makine oluşturduktan sonra, yeni sürümün desteklediği işletim sistemlerini de kurabilir ve kullanabilirsiniz.

VMware Workstation 14 Pro sürümü ücretli bir programdır ve satın almadan önce 30 gün ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Eğer VMware Workstation 14 Pro’yu satın almak istemiyorsanız, 30 gün ücretsiz deneyebilir ve daha sonra karar verdiğinizde satın alabilirsiniz.

VMware Workstation 14 Pro sadece Windows işletim sistemlerini desteklemez. Dolayısıyla Linux, Fedora veya Red Hat gibi diğer işletim sistemlerini de destekler.

VMware Workstation 14 indirdikten sonra, bilgisayarınıza kolaylıkla kurabilirsiniz. Eğer Windows 10 işletim sistemi kullanıyorsanız, Windows 10 üzerinde VMware Workstation 14 kurulumu adlı yazımıza göz atabilir ve VMware kurulumu’nu gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme: VMware Workstation 15 Pro Yayınlandı!

VMware Workstation 14 Pro indirmek için aşağıdaki bağlantılara göz atınız.

Windows İçin VMware Workstation 14.1.3-9474260 İndir

VMware-workstation-full-14.1.3-9474260.exe dosyasını bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Windows İçin VM Workstation İndir

Linux İçin VMware Workstation 14.1.3-9474260.x86_64.bundle 32/64 Bit İndir

VMware-Workstation-Full-14.1.3-9474260.x86_64.bundle dosyasını bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Linux İçin VM Workstation İndir


VMware Workstation 14.1.2’yi 14.1.3’e Yükseltme/Güncelleme

VMware Workstation 14.1.3 sürümü 14 Ağustos 2018 tarihinde piyasaya sürüldü. Windows işletim sistemi üzerinde kullandığınız varolan VMware Workstation 14.1.2 sürümünü 14.1.3 sürümüne yükseltmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

   Adım 1

VMware Workstation 14 Pro’yu açınız ve Help (Yardım) ve ardından Software Updates (Yazılım Güncellemeleri) seçeneğine tıklayınız.

VMware Workstation 14 Pro İndir

   Adım 2

VMware Workstation 14 Pro için güncellemeleri kontrol etmek için Check for Updates (Güncellemeleri Denetle) butonuna tıklayınız.

VMware Workstation 14 Pro İndir

   Adım 3

VMware’in yazılım güncelleme aracı VMware Workstation 14 Pro sanallaştırma programının son sürümünü belirledikten sonra Download and Install (İndir ve Kur) butonuna tıklayarak programı güncelleyebilirsiniz.

VMware Workstation 14 Pro İndir


Windows Üzerinde VMware Workstation Kurulumu

VMware Workstation 14 indirdikten sonra Windows 10 işletim sistemi üzerinde adım adım VMware kurulumu için aşağıdaki görüntüye tıklayarak ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

VMware Workstation 14 Pro İndir

Linux Üzerinde VMware Workstation Kurulumu

Linux/Ubuntu üzerinde de VMware Workstation çalıştırabilir ve kullanabilirsiniz. Ubuntu 18.04 üzerinde adım adım VMware Workstation indirmek ve kurmak için aşağıdaki görüntüye tıklayarak ilgili yazımıza göz atınız.

VMware Workstation 14 Pro İndir

Mac Üzerinde VMware Fusion Kurulumu

VMware Workstation indirdikten sonra dosya uzantısı .exe olduğunu görebilirsiniz. Windows işletim sistemlerinde bir programın kurulum dosya uzantısı .exe‘dir. Mac üzerinde VMware Workstation yerine VMware Fusion kullanılmaktadır.

Sonuç olarak, bir Mac bilgisayarı üzerinde VMware Fusion sanallaştırma programı kullanılır. macOS Mojave üzerinde VMware Workstation indirmek ve kurmak için aşağıdaki görüntüye tıklayarak ilgili yazımıza göz atınız.

VMware Workstation 14 Pro İndir

VMware Workstation 14 Kurulumu ⇒ Video

Eğer Windows 10 işletim sistemi kullanıyorsanız, Windows 10 üzerinde VMware Workstation 14 kurulumu adımlarını aşağıdaki videoyu izleyerek gerçekleştirebilir ve bize destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz…

   Son Söz

Kullandığınız işletim sistemine göre VMware Workstation 14 Pro sürümünü bilgisayarınıza indirebilir ve kurabilirsiniz. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kalın!

Eğer bu makale faydalıysa, yorum yazarak geri bildirim gönderebilirsiniz…

   VMware Workstation 14 İndir İlgili Yazılar


♦ VMware Disk Kapasitesini Arttırma
 VMware Workstation Clone Alma
♦ VMware Workstation Ubuntu Kurulumu
♦ Ubuntu VMware Tools Kurulumu
♦ VMware Workstation Snapshot Özelliği Nedir?

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × one =