VMware Workstation 12 Pro sürümü için VMware Workstation 12.5 sürüm güncellemesi VMware tarafından duyuruldu ve indirilmeye hazırdır. VMware Workstation 12 Pro kullanıcıları için bu sürüm güncellemesi ücretsiz yapılacaktır.
VMware Workstation 12.5 Güncellemesi Duyuruldu

VMware Workstation 12.5 İndir

VMware Workstation 12.5 Güncellemesi Duyuruldu ve İndirilmeye Hazır!

VMware Workstation programını bildiğiniz gibi sanallaştırma programıdır. Bilgisayarınıza sanal makinalar kurabilmenize imkan tanır. VMware sanallaştırma programı güncellemesi ile birlikte birçok güncelleme gelmiştir.

VMware Workstation 12.5 sürümü, 12 Pro kullanıcıları için ücretsiz bir güncelleme sunmaktadır. 12.5 güncellemesi ile yeni gelen özelliklerinden ayrıca, hata düzeltme, güvenlik güncellemeleri ve performans geliştirmelerini içermektedir.

VMware Workstation 12.5 Yeni Gelen Özellikler

VMware Workstation 12.5 ile yeni gelen özelliklere göz atacak olursak, ciddi anlamda gereken bir özelliğin geldiğini görebilmekteyiz. Bu özellik;

1. Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi

2. Windows Server 20016 Desteği

Bu yeni 2 özellik ile VMware kullanıcılarına ücretsiz güncelleme seçeneği sunarken, bununla birlikte VMware Workstation Player 12.5 ve Fusion 8.5 güncellemeleride sunmaktadır.

Workstation 12.5 sürümünü indirmek isteyen kullanıcılar buradan VMware sitesinden Trial (Deneme) sürümünü indirebilir ve bilgisayarlarına kurabilirler. Ancak Workstation 12 Pro sürümünü satın alan kullanıcılar, bu güncellemeye söyleyerek ücretsiz sahip olacaklardır. Programın x64 bit işletim sistemi gerektirdiğini de unutmamak gerekir.

Alternatif olarak başka bir kaynaktan Download etmek isteyen kullanıcılar aşağıdaki butondan indirebilirler.

VMware Workstation 12 Pro Kurulumu – [ DETAYLI ] konusunu okumanızı tavsiye ediyorum. İndireceğiniz VMware Workstation 12.5 Setup dosyasını sıfırdan kurmak isteyenler bu konudaki adımları takip ederek kurabilirler.

VMware Workstation Kurulumu ⇒ Video

VMware sanallaştırma programını bilgisayarınıza indirdikten sonra, videoyu izleyerek kurabilirsiniz. Ayrıca, YouTube kanalıma abone olabilirsiniz…

  Son Söz

VMware Workstation Pro sanallaştırma programının yeni güncellemesi duyuruldu. Ve sizinle bu 2 yeni özelliği paylaşmak istedim. Windows Server 2016 kurulumu yapıp denemek isteyen kullanıcılar için tam desteği sunulmuştur. Eğer sıfırdan kurulum yapmak isteyen kullanıcılar yukarıda verdiğim linkte programın kurulumunu yapabilirler. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kalın!

Eğer bu makale faydalı ise, yorum yazarak geri bildirim gönderiniz. Şimdiden teşekkürler!

Yazıyı daha sonra tekrar okumak isterseniz, CTRL + D ‘ye basarak yer işaretlerine ekleyebilirsiniz!

VMware Workstation 12.5 Güncellemesi İlgili Yazılar

2 thoughts on “VMware Workstation 12.5 Güncellemesi Duyuruldu ve İndirilmeye Hazır!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × two =