VMware Unlocker 2.1.1 İndir – Fiziksel bilgisayarınız üzerinde VMware veya Oracle VM VirtualBox gibi sanallaştırma programlarını kullanarak Apple MacOS işletim sistemleri kurabilir ve kullanabilirsiniz.
VMware Unlocker 2.1.1 İndir

VMware Unlocker 2.1.1 İndir

VMware Workstation bir sanallaştırma programıdır ve üzerinde birden fazla sanal işletim sistemi çalıştırabilirsiniz. VMware Workstation 14 ile yeni bir sanal makine oluştururken, genellikle Apple MacOS işletim sistemleri için bir seçenek göremezsiniz. Çünkü VMware için Apple MacOS desteği yoktur ancak bazı dolaylı yollar ile bu sorun çözülebilmektedir.

VMware Workstation üzerinde Apple MacOS Sierra kurulumu yapmak istiyorsanız, VMware Unlocker aracına ihtiyacınız vardır. VMware Unlocker ile VMware Workstation üzerinde Apple MacOS işletim sistemi kurabilirsiniz.

VMware Unlocker sadece VMware Workstation için geçerli değildir ayrıca VMware ESXi üzerinde de kullanılabilir.

VMware Unlocker 2.1.1 Nasıl Kullanılır?

  1. VMware Unlocker 2.1.1 indirdikten sonra zipli dosyayı klasöre çıkarınız.
  2. Klasör içerisindeki win-install.cmd dosyasını yönetici olarak çalıştırınız.
  3. MacOS için gerekli dosyalar kopyalanacak ve işlem tamamlanacaktır.

Eğer VMware Workstation 14 Pro kullanıyorsanız ve MacOS Sierra 10.12 sürümünü yükleyemiyorsanız, bu sorunu VMware Unlocker 2.1.1 ile çözebilirsiniz.

VMware Unlocker sürekli olarak güncellenir ve dolayısıyla onun eski sürümleri yeni piyasaya sürülmüş MacOS işletim sistemlerini desteklemeyebilir. Sonuç olarak, VMware ile MacOS işletim sisteminin daha üst bir sürümünü yüklemek istediğinizde VMware Unlocker aracının yeni sürümünü google’layabilirsiniz.

VMware Üzerinde MacOS Çalıştırmak İçin VMware Unlocker 2.1.1 İndir

VMware Unlocker 2.1.1 sürümü şuan MacOS Sierra 10.12 ve MacOS High Sierra 10.13 sürümlerini desteklemektedir. VMware Unlocker 2.1.1 aracını bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Unlocker İndir

VMware ESXi Unlocker İndir

VMware ESXi 6.7 üzerinde MacOS kurmak için gerekli VMware ESXi Unlocker 2.1.1 indirmek için aşağıdaki görüntüye tıklayarak ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

VMware Unlocker 2.1.1 İndir

VMware Unlocker Kullanarak MacOS Kurulumu ⇒ Video

VMware Unlocker 2.1.1 bilgisayarınıza indirdikten sonra, Unlocker kullanarak MacOS High Sierra 10.13.4 kurmak için aşağıdaki videoyu izleyebilri ve ayrıca bize destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

  Son Söz

VMware Unlocker 2.1.1 İndir – VMware Unlocker 2.1.1 nasıl kullanılır daha iyi anlamak için VMware Workstation 14 üzerinde MacOS Sierra 10.12 kurulumu adlı yazımıza göz atabilirsiniz. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kalın!

Eğer bu makale faydalı ise, yorum yazarak geri bildirim gönderiniz. Şimdiden teşekkürler!

Yazıyı daha sonra tekrar okumak isterseniz, CTRL + D ‘ye basarak yer işaretlerine ekleyebilirsiniz!

VMware Unlocker 2.1.1 İndir İlgili Yazılar

3 thoughts on “VMware Unlocker 2.1.1 İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 4 =