VMware Fusion 10/11 Pro Üzerinde Windows Millennium Kurulumu

VMware Fusion 10/11 Pro Üzerinde Windows Millennium Kurulumu – Windows Millennium işletim sisteminin kısaltılmış adı Windows ME’dir. Windows Millennium, Microsoft tarafından 19 Haziran 2000 tarihinde piyasaya sürülmüştü.

VMware Fusion 10/11 Pro Üzerinde Windows Millennium Kurulumu

VMware Fusion Üzerinde Windows Millennium Kurulumu

Windows Millennium, Windows 98 işletim sistemi için bir güncellemeydi ve birçok destek ve uygulamaları içerdi. Windows 95 ve Windows 98 işletim sistemi kullananlar bilgisayarlarını kolayca Windows ME işletim sistemine yükseltebiliyordu.

Windows Millennium işletim sistemini fiziksel bilgisayarınıza kurmanıza gerek duymadan, VMware veya VirtualBox gibi sanallaştırma programları ile Windows ME işletim sistemini kurabilir ve deneyebilirsiniz.

Daha önce yazılarımızda, bir Windows işletim sistemi üzerinde VMware Workstation sanallaştırma programını kullanarak Windows ME kurulumunu gerçekleştirdik.

Eğer bir Apple Mac bilgisayar üzerinde Windows işletim sistemlerini çalıştırmak istiyorsanız, VMware tarafından üretilen VMware Fusion programını kullanmanız gerekmektedir. VMware Fusion programının en güncel versiyonu 11 Pro’dur.

VMware Fusion 10/11 Pro sanallaştırma programını kullanarak Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows XP ve Windows Vista işletim sistemleri kurulumlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, yukarıda bahsedilen işletim sistemleri kurulumlarını YouTube kanalımız üzerindeki videoları izleyerekte gerçekleştirebilirsiniz…

VMware Fusion 10/11 Pro ile Mac Üzerinde Windows Millennium Kurulumu ⇒ Video

macOS High Sierra 10.13 işletim sistemi üzerinde VMware Fusion 10/11 Pro sanallaştırma programını kullanarak Windows Millennium kurulumu için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Ayrıca, bize destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz…

   Son Söz

Bu yazımızda, Mac üzerinde Windows Millennium kurulumu nasıl yapılır inceledik. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kalın!

Eğer bu makale faydalıysa, yorum yazarak geri bildirim gönderebilirsiniz…

   VMware Fusion ile macOS Üzerinde Windows Millennium Kurulumu İlgili Yazılar


♦ macOS High Sierra VMware Fusion 8.5 Kurulumu
♦ macOS High Sierra 10.13 ISO İndir
♦ VMware Fusion 10 Pro Sanal Makine Oluşturma
♦ macOS High Sierra VMware Fusion 10 Pro Kurulumu
♦ macOS Sierra 10.12 ISO İndir

   VMware Fusion İçin Windows Millennium ISO İndir


Windows Millennium işletim sistemi ISO dosyasını aşağıdaki butona tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz…

İşletim Sistemini İndir

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + sixteen =