VMware Fusion 10/11 Pro Üzerinde Windows 8.1 UEFI Kurulumu

VMware Fusion 10/11 Pro Üzerinde Windows 8.1 UEFI Kurulumu – Mac bilgisayarınızda VMware Fusion 10/11 Pro kullanarak Windows 8.1 UEFI kurulumunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

VMware Fusion 10/11 Pro Üzerinde Windows 8.1 UEFI Kurulumu

VMware Fusion Üzerinde Windows 8.1 Kurulumu

VMware Fusion 10/11 Pro ile sanal makine oluşturduktan sonra, Windows ISO dosyasına veya DVD medyasına ihtiyacınız vardır. Mac üzerinde Windows 8.1 kurulumunu başlatmadan önce, Windows 8.1 ISO dosyasını ekleyiniz ve daha sonra kurulumu başlatabilirsiniz.

VMware Fusion programının en güncel ve en performanslı versiyonu 11 Pro’dur. Eğer Mac bilgisayarınız üzerine VMware Fusion kurulumu yapmadıysanız, aşağıdaki bağlantılardan VMware Fusion kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

VMware Fusion sanallaştırma programının VMware Workstation 14’ten en büyük farkı, MacOS işletim sistemleri üzerinde Windows, Linux ve Solaris gibi işletim sistemlerinin kurulumlarını gerçekleştirmektir.

Önceki yazımızda, Mac üzerinde Windows 10 UEFI kurulumu gerçekleştirmiştik. İlgili yazıya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, VMware Fusion 10/11 Pro ile Windows 10 kurulumu’nu aşağıdaki bağlantıdan YouTube kanalımız üzerindeki videoyu izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

VMware Fusion 10/11 Pro kullanımı çok basit ve kolaydır ayrıca Apple’ın Boot Camp programına göre daha performanslıdır. VMware Fusion 10/11 Pro kullanarak Mac üzerinde Windows 8.1 kurulumuna başlamadan önce, VMware Fusion Üzerinde Sanal Makine Oluşturma adlı yazımıza göz atınız.

NOT: VMware Fusion kullanarak macOS Mojave 10.14 üzerinde de Windows 8.1 kurulumu yapabilirsiniz.

VMware Fusion 10/11 Pro Kullanarak Mac Üzerinde Windows 8.1 Kurulumu ⇒ Video

macOS High Sierra 10.13 üzerinde VMware Fusion 10/11 programını kullanarak Windows 8.1 UEFI kurulumu için aşağıdaki videoyu izleyebilir ve bize destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz!

   Son Söz

Bu yazımızda, bir macOS işletim sistemi üzerinde VMware Fusion programını kullanarak Windows 8.1 kurulumunu gerçekleştirdik. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kalın!

Eğer bu makale faydalıysa, yorum yazarak geri bildirim gönderebilirsiniz…

   VMware Fusion Kullanarak macOS Üzerinde Windows 8.1 Kurulumu İlgili Yazılar


♦ VMware Workstation 14 Üzerinde macOS Sierra 10.12 Kurulumu
♦ VMware Unlocker İndir
♦ macOS Sierra 10.12 ISO İndir
♦ macOS High Sierra 10.13 ISO İndir
♦ VMware Workstation 14 Üzerinde Windows 10 Kurulumu

   VMware Fusion İçin Windows 8.1 ISO İndir


VMware Fusion için Windows 8.1 ISO dosyasını aşağıdaki butona tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz…

İşletim Sistemini İndir

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × two =

Show Buttons
Hide Buttons