macOS High Sierra 10.13.5 ISO İndir

macOS High Sierra 10.13.5 ISO İndirApple, Mac kullanıcıları için macOS High Sierra 10.13.5 güncellemesini yayınladı. macOS için yeni güncelleme bir çok hata düzeltmeleri ve küçük geliştirmeler içermektedir.

macOS High Sierra 10.13.5 ISO İndir

macOS High Sierra 10.13.5 ISO İndir

Eğer bir macOS işletim sistemi kullanıyor ve bu yeni sürüme upgrade/güncellemek istiyorsanız Apple Store üzerinden macOS High Sierra 10.13.5 güncellemesini indirebilir ve kurabilirsiniz. Ancak, macOS işletim sistemi nasıl güncellenir bilmiyorsanız, macOS High Sierra Güncelleme adlı yazımızı görüntüleyebilirsiniz.

Bir Mac bilgisayarı olmadan macOS High Sierra kurulumu yapabilmek için VMware, VirtualBox veya VMware ESXi gibi sanallaştırma programlarını kullanabilirsiniz. Önceki yazılarımızda, sanallaştırma programları üzerinde macOS High Sierra kurabilmeniz için uyumlu ISO dosyalarını yayınladık. VMware ve VirtualBox için macOS High Sierra ISO dosyalarını aşağıdaki bağlantılardan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

VMware sanal makine üzerinde macOS sanal makine kullanabilmek için VMware Unlocker’ı kullanarak VMware üzerinde macOS kilidini açmanız gerekir. Ayrıca, VMware ESXi için de VMware Unlocker kullanılmaktadır.

macOS son sürüm için destekli VMware Unlocker 2.1.1’i indirmek istiyorsanız buradan ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

VirtualBox, ESXi ve VMware için macOS High Sierra 10.13.5 ISO İndir

macOS High Sierra 10.13.5 ISO dosyasını yukarıda belirttiğimiz sanallaştırma programları üzerinde kullanabilirsiniz. macOS High Sierra 10.13.5 kurulum imajını bilgisayarınıza indirdikten sonra onu Windows üzerinde açmaya çalışırsanız ISO Corrupted hatası alacaksınız çünkü macOS ISO imajını Windows üzerinde açamazsınız.

Bilgisayarınıza indirdiğiniz macOS High Sierra 10.13.5 ISO dosyasını direk olarak sanal makineye ekleyiniz ve kurulumu başlatınız.

Google Drive üzerinden macOS High Sierra 10.13.5 ISO imajını bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

macOS 10.13.5 ISO İndir

Güncelleme (26 Temmuz 2018): macOS High Sierra 10.13.6 Yayınlandı!
Güncelleme (26 Temmuz 2018): macOS Mojave 10.14 Yayınlandı!

macOS High Sierra 10.13.5 Nasıl Kurulur? ⇒ Video

VMware sanal makine üzerinde macOS kurmak için bu yazıda paylaşılan macOS High Sierra 10.13.5 ISO dosyasını kullandık. VMware sanal makine üzerinde macOS High Sierra 10.13.5 kurulumu yapmak için aşağıdaki videoyu izleyiniz. Ayrıca, bize destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

   Son Söz

Bu yazımızda, macOS işletim sisteminin yeni sürümü olan 10.13.5‘i sanal makineler üzerinde kullanabilmek için ISO formatına çevirerek sizler ile paylaştık. Intel işlemcili bilgisayarlar üzerinde bu macOS ISO dosyasını kullanabilirsiniz. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kalın!

Eğer bu makale faydalıysa, yorum yazarak geri bildirim gönderebilirsiniz…

   macOS High Sierra 10.13.5 İndir İlgili Yazılar


macOS Üzerinde VMware Fusion Kurulumu
VMware Fusion Kullanımı
VMware Fusion ile Windows 10 Kurulumu
VMware Fusion Kullanarak Sanal Makine Oluşturma
macOS High Sierra Kurulumu

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 − 6 =

Show Buttons
Hide Buttons