Windows Server 2019 İçin Microsoft Project Honolulu İndir

Windows Server 2019 İçin Microsoft Project Honolulu İndirMicrosoft, geçtiğimiz haftalar Windows Server 2019 Preview sürümü yanında ayrıca Project Honolulu Technical Preview sürümünü de Windows Insider Programı’nda yayınlandı.
Windows Server 2019 İçin Microsoft Project Honolulu İndir

Microsoft Project Honolulu Nedir?

Microsoft Project Honololu, bir sunucu üzerinde tüm yönetimsel araçları merkezi olarak yönetmenize izin veren bir web tabanlı Windows Sunucu Yönetim programıdır. Project Honolulu ile bir browser aracılığı ile ağ üzerindeki tüm sunucularınızı tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Project Honolulu kurulumu yaptıktan sonra, sunucu üzerindeki donanım bileşenlerini ve kaynak kullanımını gösteren ana ekran ile karşılaşırsınız. Project Honolulu bağlanmak istediğinizde, Internet Explorer tarayıcının desteklenmediğini göreceksiniz. Bu yüzden, Project Honolulu, Google Chrome ve Microsoft Edge tarayıcılarını desteklemektedir.

Project Honolulu, HTML5 desteklediğinden dolayı İnternet üzerinden sunucularınızı tek bir tarayıcı üzerinden yönetebileceksiniz.

Microsoft’un Honolulu Projesi hakkında daha fazla bilgi için https://docs.microsoft.com/en-us/windows-server/manage/honolulu/honolulu adresini ziyaret edebilirsiniz.

Windows Server 2019 İçin Microsoft Project Honolulu Nasıl İndirilir?

Microsoft Project Honolulu indirmek için önce Windows Insider Programı’na kayıt olmanız gerekir. Insider programına kişisel Microsoft hesabınız ile üye olabilirsiniz.

Windows Insider Programı’na https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windowsinsiderpreviewserver adresinden ulaşabilir ve kayıt olabilirsiniz.

Insider programına kayıt olduktan sonra, Microsoft Project Honolulu indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

   Adım 1

Windows Insider Programı arayüzünde kaydırma çubuğunu aşağıya kaydırınız.

Windows Server 2019 İçin Microsoft Project Honolulu İndir

   Adım 2

Project Honolulu indirmek için, Project Honolulu Technical Preview 1803 üzerine tıklayınız.

Windows Server 2019 İçin Microsoft Project Honolulu İndir

   Adım 3

Windows Server 2019 için Project Honolulu bilgisayarınıza indirilmeye aşağıdaki gibi başlayacaktır. Son olarak, programın adı ve uzantısı HonoluluTechnicalPreview1803.msi olduğundan emin olunuz.

Windows Server 2019 İçin Microsoft Project Honolulu İndir

Microsoft Project Honolulu Kurulumu ⇒ Video

Windows Server 2019 üzerinde adım adım Project Honolulu kurulumu yapmak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Ve ayrıca bize destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz…

  Son Söz

Bu yazımızda, Windows Server 2019 Technical Previw (Teknik Önizleme) için Microsoft’un ücretsiz programı olan Project Honolulu nasıl indirilir inceledik. Sonraki yazımızda, sunucu üzerinde Project Honolulu nasıl kurulur adım adım inceleyeceğiz. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kalın!

Eğer bu makale faydalı ise, yorum yazarak geri bildirim gönderiniz. Şimdiden teşekkürler!

Yazıyı daha sonra tekrar okumak isterseniz, CTRL + D ‘ye basarak yer işaretlerine ekleyebilirsiniz!

Windows Server 2019 İçin Microsoft Project Honolulu İndir İlgili Yazılar

[su_box title=”İlgili Yazılar” box_color=”#242424″ radius=”0″]
♦ Windows Server 2019 İndir
♦ VMware Workstation 14 Windows Server 2019 Kurulumu
♦ Oracle VM VirtualBox Windows Server 2019 Kurulumu
♦ Virtualization Technology Nedir?
♦ Hypervisor Nedir?
[/su_box]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten + thirteen =

Show Buttons
Hide Buttons