You cannot copy content of this page

 

Google Play’den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme

Google Play’den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme – Günümüzde mobil aygıtların kullanımı ve tabletlerin kullanımı oldukça artmış bir durumdadır. Hem evden işe hem de işten eve yaptığımız yolculuklarda zamanımızı mobil telefon veya tabletimiz ile geçirmekteyiz.
Google Play'den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme

Google Play’den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme

Google Play’den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme

Cep telefonların gittikçe portatif olması ve teknolojinin kendini sürekli yenilemesine neredeyse ayak uyduramaz hale geldik. Üstelik hergün yüzlerce telefon uygulaması, kullandığımız telefonun marketine yüklenmektedir.

Bu marketlerden biri de Google Play’dir. Çoğu kişi Android işletim sistemine sahip cep telefonu kullanmaktadır. Sürekli kullandığımız programları Google Play’den indirerek cep telefonumuza yükleriz. Örneğin; Facebook, WhatsApp gibi…

Android işletim sistemine sahip olan cep telefonları, Google Play marketinden uygulama veya oyun indirebilirler. Bu işlemin yapılabilmesi için, bir Gmail hesabına ihtiyaç duyulmaktadır. Gmail hesabı olmadan herhangi bir uygulama, oyun veya kitap maalesef indiremiyoruz.

DNS önbellek temizleme nasıl yapılır? Sorunun cevabı için, Windows 8x/10 DNS Önbellek Temizleme Nasıl Yapılır? adlı yazıyı okuyabilirsiniz…

Google Play üzerinden herhangi bir oyun indirmeye çalıştığımızda, oyun internet bağlantımıza göre cep telefonumuza kısa sürede yüklenir ve otomatik olarak kurulur. Uygulama otomatik olarak kurulduğunda, telefonumuzda Apk uzantılı kurulum dosyasını bulabiliriz. Fakat yüksek boyutlu bir dosyayı telefonumuza indirirken internet paketimizi sömüreceği için, bu işlemi ilk önce bilgisayarımıza indirip daha sonra cep telefonumuza usb kablo aracılığıyla kopyaladıktan sonra kurmamız daha mantıklı olacaktır.

Bu işlemi Apk indirici diğer adıyla Apk Downloader aracılığıyla yapabiliriz. İster Apk Downloader web sitesine giderek ister Apk Downloader Chrome uzantısını yükleyerek bu işlemi gerçekleştirebiliriz.

Apple iPhone cep telefonu kullanıcılarının mutlaka okuması gereken konu : Apple iPhone Etkin Değil Hatası Nasıl Çözülür?

Google Play Apk Downloader Chrome Uzantısı

Google Play’den bilgisayara uygulama ve oyun indir veya Google Play’den PC’ye oyun indir gibi Google arama motoru üzerinde aramalar yapmanız sonucu birtepe sonuç ile karşılaşmaktasınız. Farklı farklı işlemler olmasına rağmen, en çok kullandığım yöntemi anlatmak istiyorum.

Apk Downloader Chrome uygulamasını indirebilirsiniz. Fakat kullanmakta olduğunuz Chrome web tarayıcı üzerinde birden fazla uzantıya sahipseniz Chrome web tarayıcınızın yavaş çalışmasına sebep olacaktır. Çünkü her uzantı Ram’inizi tüketecektir. Bu yüzden Apk Downloader Chrome uygulamasını sizlere tavsiye etmiyorum.

Ama yine de indirmek istiyorum diyorsanız, buradan Apk Downloader Chrome uzantısını yükleyebilirsiniz.

Google Play’den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme

Şimdi Google Play’den bilgisayara oyun indir veya Google Play’den PC’ye oyun indir gibi soruların cevaplarını verelim;

   Adım 1

Öncelikle bilgisayarınızdan Google Play Store mağazasını açmak için buradan Websitesine gidiniz. Daha sonra aşağıdaki görüntüde gördüğünüz arama kutusuna indirmek istediğiniz uygulama veya oyun adınız yazınız.

Google Play'den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme

   Adım 2

Google Play Store mağazasından indirmek istediğiniz uygulamanın adını yazdıktan sonra, Enter tuşuna basınız.

Google Play'den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme

   Adım 3

Buraya dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü, Chrome web tarayıcının bağlantı adres satırından, uygulamanın bağlantısını kopyalamanız gerekmektedir. Uygulama bağlantısını kopyalayınız.

Google Play'den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme

Ayrıca, iPhone 7 hakkında kapsamlı bilgi edinmek için, iPhone 7 Hakkında Bilmek İsteyeceğiniz Herşey! adlı konuya göz atabilirsiniz.

   Adım 4

Apk İndirici yani Apk Downloader Chrome uzantısına herhangi bir ihtiyaç duyulmadan Websitesi aracılığıyla Google Play Store mağazasından uygulama indirebileceğimizden bahsetmiştik. Buradan Apk Downloader Websitesine gidiniz.

Apk İndirici Websitesine ulaştıktan sonra, kopyaladığınız uygulamanın adres bağlantısını aşağıdaki görüntüde belirtilen kısıma yapıştırınız.

Google Play'den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme

   Adım 5

Facebook uygulamasının bağlantısını yapıştırdıktan sonra, aşağıdaki görüntüde gördüğünüz gibi, Generate Download Link yani İndirme Linki Oluştur butonuna tıklayınız.

Google Play'den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme

   Adım 6

Generate Download Link butonuna bastıktan sonra, aşağıdaki görüntüde gördüğünüz gibi, Facebook uygulaması hakkında dosya boyutu gibi bilgiler yer almaktadır. Artık Apk İndirici yani Apk Downloader Websitesi üzerinden uygulamamız indirilmeye hazır.

Click here to download “İndirmek İçin Tıklayın” butonuna tıklayınız.

Google Play'den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme

   Adım 7

Evet Facebook uygulamamız indirilmeye başladı!

Google Play'den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme

Görüldüğü gibi, Google Play’den bilgisayar uygulama ve oyun indirme işlemi bu kadar basit bir işlemdir. İndirilen Apk uzantılı dosyayı USB kablo aracılığıyla cep telefonunuza veya tabletinize kolaylıkla kurabilirsiniz. Yüksek boyutlu bir oyunu bile Apk İndirici ile indirebilirsiniz. Apk Downloader ile indirilen Apk uzantılı uygulamaları veya oyunları koleksiyon olarak bile depolayabilirsiniz.

Cep telefonunuzu veya tabletinizi sıfırlamak durumunda kaldığınızda, indirdiğiniz bu Apk uygulamaları daha sonra tekrar kurmak için İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan kolaylıkla kurabilirsiniz. Apk uygulamaları toplu bir şekilde telefonunuza kopyalayabilir ve bu uygulamaları teker teker kurabilirsiniz.

Google Play’den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme ⇒ Video

Google Play’den bilgisayara uygulama ve oyun indirme ile ilgili videoyu izleyebilir ve ayrıca YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz…

  Son Söz

Google Play’den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme adlı yazımı burada noktalandırıyorum. Umarım sizlere faydalı bir yazı olmuştur. Dediğim gibi Apk Downloader Chrome uzantısı, bilgisayarın Ram’ini sömüreceği için bu yöntemi kullanmanızı tavsiye ederim. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kalın!

Eğer bu makale faydalı ise, yorum yazarak geri bildirim gönderiniz. Şimdiden teşekkürler!

Yazıyı daha sonra tekrar okumak isterseniz, CTRL + D ‘ye basarak yer işaretlerine ekleyebilirsiniz!

Google Play’den Bilgisayara Uygulama ve Oyun İndirme İlgili Yazılar

[su_box title=”İlgili Yazılar” box_color=”#242424″ radius=”0″]
 Windows 10’da Fotoğraf Görüntüleyicisini Etkinleştirmek
 Imdisk Virtual Disk Toolkit Kullanımı ve 6 GB RamDisk Oluşturma
♦ Bilgisayardan Wifi Şifresi Öğrenme Windows 10
 Windows 10 Sistem Dili Değiştirme
♦ Çevrimdışı Microsoft .NET Framework 3.5 Nasıl Kurulur?
[/su_box]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares