You cannot copy content of this page

 

macOS Mojave Developer Beta Access Utility İndir

macOS Mojave Developer Beta Access Utility İndirApple, yepyeni bir işletim sistemi olan macOS 10.14 Mojave Beta 1’i geliştiriciler için kullanıma sundu. Mac’iniz üzerine macOS Mojave 10.14 Beta 1’i indirip kurabilmeniz için macOS Geliştirici Beta Erişim Aracı’nı indirmeniz gerekir.
macOS Mojave Developer Beta Access Utility İndir

macOS Mojave Developer Beta Access Utility İndir

macOS geliştiricileri macOS Developer Beta Access Utility aracını developer.apple.com sitesini ziyaret ederek bilgisayarlarına indirebilirler. macOS Mojave 10.14’ü Mac’iniz üzerine kurmadan önce sisteminizi yedeklemenizi öneriyoruz. Bu nedenle, oluşabilecek herhangi bir hataya karşı önlem almış olacaksınız.

macOS Developer Beta Access Utility Nedir?

macOS Mojave Developer Beta Access Utility (macOS Geliştirici Beta Erişim Aracı), Apple’ın duyurduğu yeni macOS işletim sistemlerinin Beta sürümlerine erişebilmeniz ve indirebilmeniz için gerekli bir kilit açma aracıdır.

Mac’iniz üzerinde macOS Mojave 10.14 Beta 1’i kurabilmeniz için öncelikle Apple Developer sitesi üzerinde hesabınıza giriş yapınız ve daha sonra Downloads kısmından macOS Mojave Developer Beta Access Utility aracını bilgisayarınıza indiriniz.

macOS Mojave Developer Beta Access Utility Kullanımı

macOS Beta Access Utility aracını indirdikten üzerinde çift tıklayınız ve macOSDeveloperBetaAccessUtility.pkg dosyasını çalıştırınız ve daha sonra program üzerindeki talimatları uygulayınız.

Bu işlemin sonunda, Mac Apple Store açılacak ve macOS 10.14 Mojave indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

macOS Mojave 10.14’ü indirmeyi başlatmak için Download (İndir) butonuna tıklayınız.

Apple macOS Mojave 10.14 yenilikleri hakkında detaylı bilgi almak için, https://www.apple.com/tr/newsroom/2018/06/apple-introduces-macos-mojave/ adresini ziyaret ediniz.

macOS Mojave Developer Beta Access Utility İndir

macOS Mojave Beta erişim aracını İnternet üzerinde farklı kaynaklar üzerinden de bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Eğer macOS Developer Access Utility aracının bir kopyasını direkt olarak bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, aşağıdaki butona tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

macOS Access Utility İndir

macOS 10.14 Mojave İndirme ve Kurma

Apple geliştirici beta erişim aracını kullanarak macOS 10.14 Mojave beta 1 indirmek ve kurmak için aşağıdaki görüntüye tıklayarak ilgili yazıyı görüntüleyiniz.

macOS Mojave Developer Beta Access Utility İndir

Ayrıca, macOS Mojave indirmek ve kurmak için aşağıdaki videoyu izleyebilir ve bize destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

  Son Söz

macOS Beta erişimi kilidini açtıktan sonra, macOS Mojave‘yi indirebilir ve kurabilirsiniz. Sonraki yazımızda, macOS Mojave nasıl kurulur inceleyeceğiz. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kalın!

Eğer bu makale faydalı ise, yorum yazarak geri bildirim gönderiniz. Şimdiden teşekkürler!

Yazıyı daha sonra tekrar okumak isterseniz, CTRL + D ‘ye basarak yer işaretlerine ekleyebilirsiniz!

macOS Mojave Developer Beta Access Utility İndir İlgili Yazılar

[su_box title=”İlgili Yazılar” box_color=”#242424″ radius=”0″]
♦ macOS High Sierra Kurulumu
macOS Üzerinde VMware Fusion Kurulumu
VMware ile macOS Mojave Kurulumu
♦ macOS High Sierra 10.13.5 ISO İndir
macOS Mojave İndir
[/su_box]

2 Comments

  1. Avatar for murat ç
    • Avatar for tolqabaqci

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares