You cannot copy content of this page

 

macOS Mojave 10.14 ISO İndir

macOS Mojave 10.14 ISO İndirApple, macOS 10.14 Mojave Beta 1’i duyurdu. macOS Mojave’nin göze çarpan özelliklerinden biri Gece Modu özelliğidir. macOS Mojave ayrıca macOS High Sierra 10.13.5’e göre daha yüksek performans sergilemektedir.

macOS Mojave 10.14 ISO İndir

macOS Mojave 10.14 ISO İndir

Apple şimdilik macOS Mojave’nin beta 1 sürümünü geliştiriciler için sundu. macOS Mojave yeniliklerinden biri de tamamen yeniden tasarlanan Mac App Store’dur. Mojave’nin yeni App Store uygulaması kullanıcılara daha kolay kullanım imkanı sağlamaktadır.

Apple macOS Mojave yenilikleri hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.apple.com/tr/newsroom/2018/06/apple-introduces-macos-mojave/ adresini ziyaret ediniz.

macOS Mojave’nin beta sürümü yayınlanmasına rağmen bir çok kullanıcı macOS sistemlerini güncelledi. Eğer siz de sisteminizi macOS Mojave 10.14’e güncellemek istiyorsanız, önce macOS bilgisayarınızı meydana gelebilecek hatalar için yedeklemenizi öneririz.

Bu yazımızda, macOS 10.14 Mojave işletim sistemini VMware Workstation, Oracle VM VirtualBox, VMware Fusion veya VMware ESXi sanallaştırma programlarından birini kullanarak kurmanız için macOS Mojave ISO dosyasını hazırladık.

Bir sanal makine üzerine macOS Mojave 10.14 ISO dosyasını ekledikten sonra kuruluma hemen başlayabilirsiniz. Eğer iMac veya MacBook bilgisayarınız üzerinde macOS Mojave 10.14 kurmak istiyorsanız, bir Apple Developer geliştirici hesabına sahip olmanız gerekir. Apple Developer hesabı oluşturduktan sonra, macOS Mojave Developer Access Utility aracını indirerek macOS Mojave güncellemesini Beta olarak bilgisayarınıza indirebilir ve kurabilirsiniz.

Önceki yazılarımızda, macOS High Sierra işletim sistemi ISO dosyalarını sizler ile paylaştık. Eğer macOS High Sierra’nın 10.13.5 sürümünü kurmak istiyorsanız, macOS High Sierra Kurulumu yazımıza göz atabilirsiniz.

VirtualBox, ESXi ve VMware İçin macOS Mojave 10.14 ISO Dosyası İndir

VirtualBox, VMware Workstation gibi sanallaştırma programları ile macOS Mojave 10.14 ISO dosyasını kullanabilirsiniz. macOS Mojave 10.14 ISO dosyasını test ettik ve sorunsuz olarak çalışmaktadır. macOS 10.14 ISO kurulum imajını bilgisayarınıza indirdikten sonra eğer Windows işletim sistemi üzerinde açmaya çalışırsanız ISO Corrupted Hatası alacaksınız.

macOS Mojave 10.14 ISO dosyası Windows üzerinde açılmayacaktır! Sadece macOS için yeni bir sanal makine oluşturunuz ve ISO dosyasını sanal makineye ekleyiniz ve daha sonra kuruluma başlayınız!

macOS Mojave 10.14 ISO dosyasını bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

macOS 10.14 ISO Full Version İndir

macOS 10.14 Beta 1 ISO İndir

Güncelleme (26 Temmuz 2018): macOS High Sierra 10.13.6 Yayınlandı!

   Güncelleme (15 Kasım 2018)

Apple, geliştiriciler için macOS 10.14.2 beta 3‘ü kullanıma sundu.

Apple, geliştiriciler için sadece macOS Mojave 10.14.2 beta 3‘ü piyasaya sürdü. Eğer macOS Mojave’yi daha önce kurduysanız, Mac App Store‘ı açınız ve Güncellemeler‘den bu sürümü bilgisayarınıza indiriniz ve kurunuz.

VMware ile macOS Mojave Kurulumu

VMware Workstation sanallaştırma programını kullanarak sanal makine üzerinde macOS Mojave 10.14 kurulumu yapmak için aşağıdaki görüntüye tıklayarak ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

macOS Mojave 10.14 ISO İndir

VMware vSphere Hypervisor ESXi 6.7 ile macOS Mojave Kurulumu

macOS Mojave 10.14 indirdikten sonra, VMware ESXi 6.7 üzerinde macOS Mojave kurulumu yapmak için aşağıdaki görüntüye tıklayarak ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

macOS Mojave 10.14 ISO İndir

Adım adım macOS Mojave Kurulumu ⇒ Video

VMware kullanarak adım adım macOS Mojave kurmak için aşağıdaki videoyu izleyebilir ve ayrıca bize destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

   Son Söz

Bu yazımızda, sanal makineler üzerinde macOS Mojave kullanabilmek için macOS Mojave 10.14 ISO dosyasını sizler için hazırladık ve paylaştık. Sonraki yazılarımızda, macOS Mojave kurulumu hakkında yazılar yayınlayacağız. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kalın!

Eğer bu makale faydalıysa, yorum yazarak geri bildirim gönderebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler, kendinize iyi bakın!

   macOS Mojave ISO İndir İlgili Yazılar


VMware Unlocker İndir
macOS Üzerinde VMware Fusion Kurulumu
macOS Üzerinde Windows Programlarını Çalıştırma
macOS İçin VMware Tools İndir
macOS İçin VMware Tools Kurulumu

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares