You cannot copy content of this page

 

macOS High Sierra 10.13.6 ISO İndir

macOS High Sierra 10.13.6 ISO İndirApple geçtiğimiz günlerde macOS High Sierra’nın 10.13.6 sürümünü yayınladı. Mac kullanıcıları, macOS High Sierra 10.13.6 güncellemesini Apple Store üzerinden indirebilir ve varolan sistemlerini güncelleyebilir.
macOS High Sierra 10.13.6 ISO İndir

macOS High Sierra 10.13.6 ISO İndir

macOS High Sierra 10.13.6 güncellemesi, iTunes için AirPlay 2 multiroom audio desteği ekler ve ayrıca Mac’iniz için kararlılığı ve güvenliği geliştirir. Mac kullanıcılarının, macOS High Sierra sistemlerini 10.13.6 sürümüne güncellemeleri kesinlikle önerilir.

Eğer bir Mac bilgisayarına sahip değilseniz, macOS High Sierra 10.13.6’yı PC veya Laptop bilgisayarınız üzerinde VirtualBox veya VMware Workstation sanallaştırma programlarından birini kullanarak sanal makine üzerine kurabilirsiniz.

Önceki yazılarımızda, macOS High Sierra’nın önceki sürümlerinin ISO dosyalarını sizler için yayınladık. Bu yazılarımıza aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, macOS Sierra ISO ve macOS Mojave ISO dosyasını indirmek için aşağıdaki bağlantılardan ilgili yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

VirtualBox, VMware Workstation ve VMware ESXi için macOS High Sierra 10.13.6 ISO İndir

macOS Mojave şuan beta sürümünde olmasına rağmen birçok kullanıcı sistemlerini güncelledi. Mac üzerinde macOS Mojave kurulumu ve VMware üzerinde macOS Mojave kurulumu adlı yazılarımıza göz atabilirsiniz.

macOS High Sierra 10.13.6 ISO indirdikten sonra, VirtualBox, VMware Workstation veya VMware ESXi üzerinde kurulum yapabilirsiniz.

Bu macOS High Sierra 10.13.6 ISO dosyasını sizler için Apple Store üzerinden indirdik ve bir Mac bilgisayarı üzerinde ISO dosyasına çevirdik. macOS High Sierra 10.13.6 ISO’yu aşağıdaki butona tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

macOS 10.13.6 ISO İndir

ISO Dosyasını İndir

  Son Söz

Bu yazımızda, macOS High Sierra 10.13.6 ISO dosyasını sizler için paylaştık. Varolan macOS sisteminizi macOS 10.13.6 ISO dosyasını kullanarak güncelleyebilirsiniz. Sizlere faydalı olması dileğiyle hoşçakalın, takipte kalın!

Eğer bu makale faydalı ise, yorum yazarak geri bildirim gönderiniz. Şimdiden teşekkürler!

Yazıyı daha sonra tekrar okumak isterseniz, CTRL + D ‘ye basarak yer işaretlerine ekleyebilirsiniz!

macOS High Sierra 10.13.6 ISO İndir İlgili Yazılar

[su_box title=”İlgili Yazılar” box_color=”#242424″ radius=”0″]
♦ Mac Üzerinde Windows Programı Çalıştırma
♦ macOS Üzerinde Google Chrome Kurulumu
♦ macOS Üzerinde VMware Fusion Kurulumu
macOS High Sierra 10.13.5 Kurulumu
macOS High Sierra 10.13.4 Kurulumu
[/su_box]

2 Comments

  1. Avatar for Erdem
  2. Avatar for Erdem

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 − 10 =

shares