macOS High Sierra 10.13.6 ISO İndir

Bu yazımızda, sanal makineler üzerinde kullanabileceğiniz Mac OS High Sierra 10.13.6 imaj dosyasını sizler ile paylaşacağız.

macOS High Sierra 10.13.6 ISO İndir

macOS High Sierra 10.13.6 Nasıl İndirilir?

Apple geçtiğimiz günlerde Mac OS High Sierra’nın 10.13.6 versiyonunu yayınladı. Mac kullanıcıları, bu güncellemeyi Apple Store üzerinden indirebilir ve varolan sistemlerini güncelleyebilir.

macOS güncellemesi, iTunes için AirPlay 2 multiroom audio desteği ekler ve ayrıca Mac’iniz için kararlılığı ve güvenliği geliştirir. Mac kullanıcılarının, sistemlerini bu sürüme güncellemeleri kesinlikle önerilir.

Eğer bir Mac bilgisayarına sahip değilseniz, bu sürümü PC veya Laptop bilgisayarınız üzerinde VirtualBox veya VMware Workstation sanallaştırma programlarından birini kullanarak sanal makine üzerine kurabilirsiniz.

Önceki yazılarımızda, macOS High Sierra’nın önceki sürümlerinin ISO dosyalarını sizler için yayınladık. Bu yazılarımıza aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, macOS Sierra ve macOS Mojave imaj dosyalarını indirmek için aşağıdaki bağlantılardan ilgili yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

VirtualBox, VMware Workstation ve VMware ESXi için Mac OS 10.13.6 İndir

macOS Mojave şuan beta sürümünde olmasına rağmen birçok kullanıcı sistemlerini güncelledi. Mac üzerinde macOS Mojave kurulumu ve VMware üzerinde macOS Mojave kurulumu adlı yazılarımıza göz atabilirsiniz.

ISO dosyasını indirdikten sonra, VirtualBox, VMware Workstation veya VMware ESXi üzerinde kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Bu macOS imaj dosyasını sizler için Apple Store üzerinden indirdik ve bir Mac bilgisayarı üzerinde ISO dosyasına çevirdik. Bu dosyayı aşağıdaki butona tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dosyayı İndir

   Son Söz


Bu yazımızda, macOS 10.13.6 ISO dosyasını sizler için paylaştık. Varolan macOS sisteminizi bu ISO dosyasını kullanarak güncelleyebilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler!

   İlgili Yazılar


Mac Üzerinde Windows Programı Çalıştırma
♦ macOS Üzerinde Google Chrome Kurulumu
♦ macOS Üzerinde VMware Fusion Kurulumu
macOS High Sierra 10.13.5 Kurulumu
macOS High Sierra 10.13.4 Kurulumu

14 Comments

 1. Avatar for Erdem Erdem 21 Temmuz 2018

  Hocam selamlar.
  Bu ISO dosyalarını siz Mac üzerinde mi hazırlıyorsunuz yoksa Win ortamında mı?
  VMWare üzerinde kullanılabilir sorunsuz bir ISO baştan sona nasıl hazırlanır bu konuda bir makale hazırlayabilir misiniz? (Mümkünse hem Windows ortamında hem de MAC ortamında ayrı ayrı)
  Ben ne yaptııysam da internetten hazır bulup indirdiğim DMG leri ISO ‘ya çevirdikten sonra başarılı bir yükleme yapamadım VMWare ‘de, hep hata verdiler..

  Cevapla
 2. Avatar for Erdem Erdem 24 Temmuz 2018

  Merhaba. Bugün 5. gün. Dosyayı upload etmeyi ya da sayfaya eklemeyi unutmuş olabilir misiniz?

  Cevapla

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: